sobota, 15 kwietnia 2017

Wielkanoc

Życzymy wszystkim wesołych oraz spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały kurczaczek spełni marzenia
Wiary, radości, miłości i spełnienia!


środa, 12 kwietnia 2017

Dobre wiadomości i nowa nadzieja

Witam, wczoraj byliśmy na wizycie w ośrodku rehabilitacyjnym pod Katowicami który dysponuje egzoszkieletem i oferuje taką rehabilitację.  
Jesteśmy zadowoleni. 
Ewa przez dwie godziny ćwiczyła z terapeutą, bardzo przyjemnym Panem który wszystko wytłumaczył i złapał z Ewą super kontakt.  
Ewa co najważniejsze i najlepsze w tym wszystkim, kwalifikuje się do rehabilitacji egzoszkieletem :), choć jeszcze nie teraz bo brakuje jej 6 cm długości nóg aby można było zacząć z nią takie ćwiczenia.  
Gdy podrośnie możemy przyjechać na rehabilitację egzoszkieletem :) pan pokazał jak ćwiczyć w domu aby zminimalizować przykurcze mięśni które są spore pomimo rehabilitacji jaką Ewa ma. Pokazał też jak ćwiczyć utrzymywanie pozycji siedzącej bez podpierania się, oraz jak ćwiczyć mięśnie brzucha. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. Dostaliśmy nadzieję, rehabilitant powiedział że gdy Ewa będzie intensywnie ćwiczyć to jest w stanie poruszać się o kulach, to wspaniała wiadomość. Przed Ewą długa i ciężka praca, ale jesteśmy pewni że warto. 
Obecnie Ewa ma rehabilitację domową, ale prawdopodobnie będzie trzeba zwiększyć ilość godzin, dlatego jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył się, prosimy o 1% dla Ewy który pomoże nam zapewnić Ewie niezbędną rehabilitację, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów rehabilitacji , prosimy bardzo o wsparcie.
FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
KRS 0000037904
DOPISEK: 9865 DĄBROWSKA EWA MAŁGORZATA