piątek, 24 marca 2017

Trochę nowości

Witam serdecznie.

U Ewy wszystko dobrze, właśnie zastanawia się nad wyborem kierunku i szkoły do jakiej pójdzie od września, bo jest w ostatniej klasie gimnazjum. Ewa nadal chodzi na szermierkę i na treningach nadrabia zaległości które się nazbierały podczas pobytu w szpitalu, na szczęście trenerzy są  bardzo wyrozumiali :) 

Obecnie Ewa ma rehabilitację domową, przychodzi do niej miły Pan który z nią ćwiczy. 


W maju Ewa jedzie na obóz na którym będą dzieci na wózkach, z podobnymi schorzeniami jak u niej, na obozie będzie nauka samodzielności i funkcjonowania bez pomocy innych osób. 

To pierwszy wyjazd Ewy na który pojedzie sama, bez nikogo z rodziny, aż na 10 dni. 
Jesteśmy ciekawi jak sobie poradzi oraz trochę przerażeni że będzie tam bez nas, 
ale wiemy że to dla jej dobra :) chcemy aby była jak najbardziej samodzielna, niedługo nowa szkoła, gdzie nie będzie już klasy integracyjnej. Nadal bardzo serdecznie i z całych serc prosimy o przekazanie 1% dla Ewy na leczenie i rehabilitację, abyśmy mogli ułatwić Ewie życie. 
Koszt rehabilitacji to ponad tysiąc złotych za 10 godzin ćwiczeń, i tylko z Waszą pomocą jest możliwa rehabilitacja Ewy, leki również kosztują, chcielibyśmy także zakupić dla Ewy specjalne ortezy oraz buty ortopedyczne, dlatego każda pomoc się liczy. Prosimy o wsparcie i pamięć o Ewie przy rozliczaniu się.