środa, 26 października 2016

Pobyt w szpitalu przełoźony

Dzień dobry. 
w poniedziałek Ewa pojechała z mamą do CZD jednak zostały odesłane do domu. Ewa nie mogła być przyjęta na oddział z powodu jeszcze widocznych kilku śladach po ospie.
Wczoraj Ewa miała wizytę   u dermatologa w CZD związana z bliznami i śladami po ospie, pani dr przepisała maści po których ślady ospy powinny zniknąć.
 Ewa przeszczęśliwa ze nie musiała zostać :wink:
 Upiekło jej się na kilka dni, jednak woleli byśmy aby trafiła jak najszybciej na oddział na leczenie. Konsultacja za dwa tygodnie, i planowo wtedy Ewa trafi na oddział. 

Ewa dzìękuje wszystkim za listy i kartki z mocą pozdrowień i ciepłych słów. 

W zeszłą sobotę Ewa była na zajęciach przygotowujących do obozu dla dzieci poruszających się na wózkach, na obozie dzieci będą uczone samodzielności, min. przesiadania się z wózka na łózko, do samochodu, cewnikowania oraz innych podstawowych czynności. Obóz ma odbyć się w przyszłym roku. 


Po woli zaczynają dochodzić na Ewy subkonto w Fundacji Zdązyć z pomocą środki z 1%, chcielibyśmy juz teraz podziękować za wsparcie dla Ewy i przekazanie dla Niej 1%, na leczenie, rehabilitację a takze leki, oraz na sprzęt niezbędny do funkcjonowania.  Dziękujemy wszystkim 💚💖