sobota, 27 sierpnia 2016

Idziemy do przodu

Dzień dobry

Dla osób ciekawych co u Ewy i jak się czuje - Ewa ma się coraz lepiej, wyniki się poprawiają. Badania oraz usg nie wykazało nic niepokojącego, wyniki krwi są coraz lepsze, wyniki moczu również coraz lepsze. Antybiotyki, kroplówki oraz leki działają. Ewa jeszcze gorączkuje, ale już mniej. Idziemy ku dobremu.

Pozdrawiamy 

czwartek, 25 sierpnia 2016

Brak poprawy

Dzień dobry, 
Ewa nadal przebywa w szpitalu. Dostaje antybiotyk i kroplówki. 
Niestety mimo tego nadal utrzymują się gorączki w okolicach 39 - 39,9. Jedyna dobra informacja jest taka, że ustąpiły drgawki.
Dziś Ewa ma mieć badanie USG brzucha. 

Dla wszystkich odwiedzających - rozmyślam nad zamknięciem Bloga EWY.


Pozdrawiam

niedziela, 21 sierpnia 2016

EWA W SZPITALU

Witam
Ewa jest w szpitalu.
W dniu wczorajszym wystąpiła wysoka gorączka oraz dreszcze, nie mieliśmy możliwości jechac do szpitala bo nie mamy samochodu. Zadzwoniliśmy po karetkę , Pani powiedziała że"do gorączki nie jeździmy" i kazała zadzwonić do Świątecznej i Nocnej Pomocy lekarskiej. Tam również informacja że"do gorączki nie przyjedziemy, proszę przyjechać samemu". Po dyskusji lekarka powiedziała że skoro Ewa jest niepełnosprawna to ona przyjedzie zobaczyć co się dzieje, ale robi to tylko dla tego że Ewa jest na wózku. (?!) po zbadaniu przepisała antybiotyk twierdząc że to zapalenie układu moczowego. Dziś jednak pojawiła się gorączka ponad 40 stopniowa oraz drgawki, Ewa została zawieziona przez nas do szpitala. Czekanie na przyjęcie, badanie krwi, po czym zatrzymano Ewę na oddziale, gdyż we krwi jest zakażenie które zaniedbane mogłoby wywołać sepsę. 
Ewa dostała kroplówki oraz leki, jutro będą wyniki moczu oraz inne badania, będzie wiadomo co dalej..trzymajcie kciuki za Ewę. Prosimy o ciepłe myśli w stronę Ewy oraz o modlitwę. Jeśli ktoś ma możliwość prosimy o kartki z pozdrowieniami dla Niej. Bedzie jej milo ze nie jest sama. Pozdrawiamy


Ewa Dąbrowska
Kościelna 41/3, 05-200 Wołomin