piątek, 12 sierpnia 2016

Złego samopoczucia ciąg dalszy

Witam
W środę Ewa była na wizycie kontrolnej w związku z ospą. Pani doktor powiedziała że jest lepiej i że Ewa może już wychodzić na dwór, po trochu, aby się nie zaziębiła.
Dziś troszkę czasu spędziliśmy na dworze na spacerze,  by Ewa trochę odetchnęła świeżym powietrzem,  niestety pojawiła się gorączka i ból głowy, więc Ewa dostała leki i odpoczywa. 


Pozdrawiam

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Wakacyjne chorowanie

Dzień dobry.
U Ewy wakacyjne chorowanie.
Przyplątała się ospa wietrzna, przez którą Ewa na ponad tydzień czasu uwięziona jest w domu. Pierwsze oznaki pojawiły się w zeszły wtorek - plamki na szyi i buzi, po wizycie w przychodni lekarka stwierdziła  że jest to prawdopodobnie jakieś uczulenie, bo Ewa coś zjadła i coś ją uczuliło lub to coś z powietrza. Przepisała wapno i maść. Niestety z racji braku poprawy a raczej pogorszeniu się Ewy samopoczucia skonsultowaliśmy się z drugą panią dr która był zadziwiona że poprzednia pani dr od razu nie rozpoznała ospy. Na szczęście przepisane leki działają, Ewa ma się co raz lepiej, Ewa oprócz leków jest smarowana fioletowym specyfikiem i mamy teraz w domu fioletowego potworka :wink: 
Zaglądającym życzymy dużo zdrowia :wink: