czwartek, 13 sierpnia 2015

Po wizycie w szpitalu

Witam
Ewa dziś miała wizytę w szpitalu w Zakopanem w związku z plecami. 
Na miejscu wykonano prześwietlenie, po którym lekarz stwierdził, że nie trzeba koniecznie operować, ale można, bo jak Ewa dorośnie, może jej to dokuczać, ale też nie koniecznie, i że wolne terminy na operację i tak są dopiero za rok. Oczywiście chcemy aby zostało to zoperowane. 
Ewa wraca dziś do domu, jak lekarze wyznaczą termin na operację będziemy o tym poinformowani. 

poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Wakacje

Witam

Wakacje u Ewuni mijają spokojnie, odpoczywa w domu, wychodzi dużo na spacery, kiedy nie ma aż takich upałów, a jeśli temperatura jest taka jak przez ostatnie dni, gra w różne gry, bawi się z koleżanką, układa puzzle, lub zwyczajnie leniuchuje ;-) Mamy w planach jechać do Łazienek Królewskich, ale czekamy aż choć trochę się ochłodzi. Ostatnio Ewunia była w kinie na bajce "W głowie się nie mieści", bajka bardzo Jej się podobała, nie ukrywam że mi też :) Jest godna polecenia dla dzieci i dorosłych :) Ostatnio również, Ewunia była na trzecich urodzinach Zuzi, naszej Bratanicy.
 Bawiła się z dziećmi, grała w balona, było rysowanie, tort, szampan i inne przyjemności ;-) 
W niedzielę "skakała" z Zuzią na trampolinie, co dostarczało i Jej i Zuzi mnóstwo zabawy, Zuzia biegała wokół Ewy z uśmiechem od ucha do ucha :-)

I tak spędzamy wolny czas, na różnych zabawach i miłych chwilach :) 
w czwartek wizyta w Zakopanem...