czwartek, 22 stycznia 2015

Zbiórka - dziękujemy!!!

Witam serdecznie.


Miło nam poinformować, że kwota jaką udało nam się zebrać dzięki sobotniemu koncertowi oraz sprzedaży cegiełek wynosi 5700 zł!  

Bardzo Wam dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszki podczas zbiórki, za każdą zakupioną cegiełkę  Jesteśmy wdzięczni każdemu z osobna, cieszymy się że Ewunia może na Was liczyć  

Obecnie czekamy z niecierpliwością na informacje z kliniki odnośnie terminu wyjazdu.


Dziękujemy!!!  "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

niedziela, 18 stycznia 2015

Koncert

Witam

Koncert dla Ewuni który odbył się wczoraj nie zgromadził niestety licznej grupy osób tak jak liczyliśmy...  

Mimo tego koncert się udał, było głośno i ciekawie  , cieszyliśmy się z każdej osoby która przyszła, razem z nami była też miła atmosfera i jeden cel - pomóc Ewie!  
Koncert trwał 3 godziny,  usłyszeliśmy muzykę której raczej nie słuchamy, ale mimo tego podobało nam się bardzo  Podczas koncertu przeprowadzone zostały licytacje płyt zespołów, a pieniądze na leczenie Ewy zbieraliśmy do puszki w zamian za symboliczną cegiełkę - każdy wrzucił ile mógł i za to DZIĘKUJEMY!

Nie wiemy jeszcze  jaką kwotę udało się zebrać, puszka zostanie otwarta jutro w Szkole podczas komisyjnego rozliczenia, a pieniądze wpłacone na konto Ewuni. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i Rady Rodziców Szkoły nr. 4 w Wołominie, szczególnie dla P. Anny Rakoczy za pomoc i wsparcie podczas organizacji koncertu. Za wszystkie ciepłe słowa, bezinteresowną pomoc!
Podziękowania dla Zespołów Zwrot przez Twarz, Iraas Band oraz Fizyczność Aktywana, za bezinteresowną pomoc oraz trzy godziny wspaniałego grania na rzecz Ewuni.
Dziękujemy tez wszystkim tym, którzy w jakiś sposób przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia, za obecność i każdy grosik na leczenie Ewy!"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej 
i mocno wierzę w to, 
że ten świat 
nie zginie nigdy dzięki nim..."

DZIĘKUJEMY!!!