sobota, 27 grudnia 2014

Podziękowanie - 2014

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, 
lecz przez to, kim jest; 
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." 
Święty Jan Paweł II
Kochani, rok 2014 dobiega końca, pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, tym którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas: rodzeństwu, przyjaciołom i tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.
Nawet nie wiecie, jak bardzo pomaga pokonywać codzienne troski i kłopoty myśl, że KTOŚ o nas myśli, pamięta i nas wspiera. 
W życiu dzieci niepełnosprawnych, każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę w lepsza przyszłość.
Mamy świadomość, że potrzebujących właśnie takiej pomocy jest bardzo wielu, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni.

Dzięki Waszemu wsparciu Ewa może pojechać na konsultację do niemieckiej Kliniki w Aschau dającą nadzieję na rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości.
To dzięki Waszemu zaangażowaniu i ogromnej pomocy, mamy większą siłę do walki i nadzieję na spełnienie największego marzenia Ewy ,aby mogła stanąć na własnych nóżkach. Zorganizowanie tego wyjazdu nie byłoby możliwe bez Waszej bezinteresownej pomocy. 
O efekcie świadczy niezmierna radość mojej córki, a uśmiech na jej twarzy to najwyższa zapłata za Państwa dobroć.
Mimo, że środki na leczenie Ewy zbieramy już dość długo, i jesteśmy świadomi tego, że niektórym wydaje się, że robimy zbyt mało, wiemy że robimy wszystko co możemy by polepszyć życie Ewuni, wierzymy że uda nam się dotrzeć do celu. Wiele razy pojawiały się chwile zwątpienia, smutku i bezradności, zwłaszcza w tedy, gdy kilkakrotnie odbierano nam nadzieję na wyjazd Ewy, gdy okazywało się że koszty leczenia nagle wzrastają,  były to chwile których nigdy nie zapomnimy. Jednak w tedy w życiu naszym i Ewy pojawiały się osoby, które swoją pomocą budowały drogę do lepszej przyszłości dla Ewuni.
Dziękujemy Wam za to!
"Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ...wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić"
Dziękujemy serdecznie za okazywane wsparcie finansowe, które traktujemy, jako wyraz Waszej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. 
Wdzięczna Mama
wraz z Ewą

Pomoc dla Kamila

Witam, u nas już po Świętach które zleciały niesamowicie szybko ale szczęśliwie i radośnie. W pierwszy Dzień Świąt spadł śnieg, i od razu poczuło się magię Świąt 
Ewunia zadowolona z prezentów, najbardziej z tego, że "Mikołaj" przyniósł tablet.
 Cwaniara 
Dziękujemy wszystkim za życzenia, kartki i listy których było całe mnóstwo 

A dziś po raz kolejny proszę o pomoc tym razem dla Kamila, który tak jak Ewunia jest mieszkańcem Wołomina i również porusza się na wózku. Oto Jego historia:

"Nazywam się Kamil i mam 23 lata. 3 lata temu na skutek niefortunnego skoku do wody, zostałem sparaliżowany. Jak nie trudno się domyślić ten dzień był dla mnie początkiem końca - moje nogi odmówiły posłuszeństwa a ja sam zostałem osobą niepełnosprawną ruchowo. 

Mam już za sobą wiele smutku i bólu, lecz teraz patrzę w przód i chcę żyć najlepiej jak to tylko możliwe w mojej sytuacji - ale nie będzie to możliwe bez bardzo kosztownej rehabilitacji, która mam nadzieję poprawi mój życiowy komfort i nieco mnie usamodzielni. 


Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej krótkiej historii oraz nieocenione wsparcie."


Jeśli ktoś z Was zechciał by pomóc, może to zrobić poprzez przekazanie darowizny na numer konta:


62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 wraz z dopiskiem Skoczeń,1730.


ZEBRANE ŚRODKI PRZEZNACZANE SĄ NA REHABILITACJĘ, KTÓREJ KAMIL BARDZO POTRZEBUJE, WIĘC PROSZĘ O POMOC DLA NIEGO, KAŻDA POMOC MA WIELKĄ WARTOŚĆ!

Fundacja, do której należy Kamil: 


Facebook: https://www.facebook.com/1procentdlakamila/timelineJeśli możesz, pomóż!

"Na­wet skrom­na po­moc jest zaw­sze lep­sza od wiel­kiego współczucia. "

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Świąteczny czas.

Witam.
U nas już pomału robi się świątecznie. Brakuje tylko śniegu, aby w pełni poczuć magię świąt. Ale wystarczy miła rodzinna atmosfera, która to wszystko wynagradza 

Ewunia każdego dnia dostaje mnóstwo listów i kartek, z których bardzo się cieszy. Jest prze szczęśliwa i promienieje radością. Bardzo Wam za to dziękujemy 

Dziękujemy że pamiętacie  Ewuni, dziękujemy za wszystkie życzenia urodzinowe dla Ewuni jak i świąteczne dla całej rodziny