czwartek, 29 sierpnia 2013

Przedstawiamy potwierdzenie wpłaty na subkonto Ewuni całej kwoty zebranej podczas niedzielnego Turnieju:

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Zagrali dla Ewuni


"W niedziele 25 sierpnia 2013 na terenie Orlika przy ZS3 w Wołominie, przy świetnej pogodzie i równie dobrej atmosferze, został rozegrany Charytatywny Turniej WLSP 'Dla Ewy'. Do zmagań zgłosiło się 12 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. I już w tej fazie mieliśmy do czynienia z dużą dramaturgią, bo wiele spotkań kończyło się remisami lub ledwie jednobramkowymi zwycięstwami. Mniej zacięte mecze odbyły się za to w ćwierćfinale, gdzie triumfatorzy zdecydowanie wygrywali i w pewnym stylu osiągali kolejny pułap. W pierwszym półfinale spotkały się więc zespoły Al-Maru i Wołomińskiej Legii. Podopieczni Marcina Rychty wygrali skromnie 1:0, po golu Pawła Maliszewskiego. W drugim starciu Pub Offside uległ 1:2 Multi-Medice Zielonka, na którą już od dłuższego czasu Jacek Klimczak i spółka nie mogą znaleźć recepty. Gospodarzom turnieju pozostała więc walka o 3 miejsce, ale i tam nie dali rady Wołomińskiej Legii. W drużynie WL szczególnie mógł się podobać Adrian Mariak, który także w rozgrywkach ligowych powinien być tym zawodnikiem, który 'robi różnicę'. W wielkim finale zaś, dramaturgia osiągnęła apogeum. W regulaminowym czasie gry Al-Mar remisował z Multi-Medicą 1:1, więc o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Więcej zimnej krwi zachowali gracze z Wołomina i dzięki temu, to oni mogli - po krótkim, acz zasłużonym odpoczynku - wznieść w górę okazały puchar za niedzielną wiktorię. Gratulacje! Ale tak naprawdę zwycięzcami są wszyscy uczestnicy zmagań, dzięki którym udało się zebrać spora kwotę pieniędzy. Mamy nadzieję, iż pomoże ona w rehabilitacji Ewy, dla której ten turniej był zorganizowany. Nagrodę dla najlepszego goalkeepera otrzymał Szymon Przywoźniak (Wołomińska Legia), natomiast najlepszym strzelcem okazał się Jacek Klimczak (Pub Offside)
Organizatorzy korzystając z okazji chcieliby podziękować Zakładom Mięsnym Lipka, sponsorom tego turnieju, jak również drużyny Al-Budu (która w tym sezonie będzie występowała pod nazwą Malina K.O.) Ufundowane puchary i medale to właśnie zasługa firmy Kamili Osadnik, która bez wahania zgodziła się wspomóc organizatorów, którzy zaoszczędzone w ten sposób fundusze, mogli przekazać Ewie. Ukłony również dla dyrekcji szkoły ZS3 oraz animatora sportowego za udostępnienie boiska i świetnych warunków do gry. Wyrazy wdzięczności składamy też na ręce Lindy Gajewskiej za zdjęcia i artykuł w Wieściach Podwarszawskich, jak również radnemu Wojciechowi Plichcie, który zadbał o zdjęcia i video, przez co na dniach zaprezentujemy Wam obszerną, graficzną relację z niedzielnych zmagań.
Pierwszy sezon Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rusza już 1 września o godzinie 11:00 na Orliku przy ZS3 w Wołominie" źródło: http://wlsp.futbolowo.pl/news,2083860,turniej-charytatywny-dla-ewy-przechodzi-do-historii-.html
                              Ewa ze swoim dobrym Aniołem - P. Wojciechem Plichtą.Po Turnieju Ewunia osobiście wręczała Puchary oraz gratulowała zwycięzcom. Do rąk Ewy została przekazana puszka z pieniędzmi a także piłka od jednego z graczy. 
Dzięki Turniejowi i wspaniałym Zawodnikom oraz Organizatorom udało się zebrać dla Ewuni 1250 zł - jest to dla nas ogromna suma oraz wielki krok do przodu w drodze po zdrowie Ewy. Z całych serc dziękujemy Organizatorom, w szczególności P. Wojciechowi Plichta, za ogromne zaangażowanie i nie poddawanie się w chęci pomocy Ewuni. Dziękujemy wszystkim Zawodnikom którzy przybyli by rozegrać swój mecz dla Ewci, i wszystkim tym, którzy przybyli kibicować :smile:
Pragniemy poinformować, że jutro Ewunia idzie ze starszą siostrą do banku aby pieniążki wpłacić na subkonto Fundacji Zdążyć z Pomocą.

 Wszyscy uśmiechnięci - i o to chodzi! 

Ogromne podziękowania z całych serc dla wszystkich którzy przyczynili się do pomocy Ewuni poprzez Turniej!!!